Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 387mm aluminum spigot exhibit truss ] αγώνας 25 προϊόντα.
ζευκτόν εκθεμάτων βυσμάτων αργιλίου 387mm για τα εσωτερικά υπαίθρια γεγονότα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
930kg φόρτωση του ζευκτόντος βυσμάτων αργιλίου 387mm για την εσωτερική συναυλία έκθεσης
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος ή προσαρμοσμένος, ασήμι |
| Μέγεθος: | 287*287MM, 290*290MM, 300*300MM, 387*387MM, 400x400mm, που προσαρμόζονται |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου του ISO 9001 387mm για τα κινητά γεγονότα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ταινία ή χαρτοκιβώτιο αεροφυσαλίδων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 2-3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής: | L/C, Western Union, MoneyGram, T/T |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου εκθεμάτων 387mm για τα εσωτερικά γεγονότα
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος ή προσαρμοσμένος, ασήμι |
| Εφαρμογή: | Γεγονότα Έκθεση, μουσική, απόδοση, γεγονότα, συναυλία |
Εσωτερικό 290mm τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 6082
| υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | μαύρος ή προσαρμοσμένος, ασήμι |
| Σχήμα: | Τετράγωνο, τρίγωνο, κατ' ευθείαν |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 387*387mm τετραγωνικό T6 για τη δραστηριότητα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 387x387mm τετραγωνικό για την υπαίθρια απόδοση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
Τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου βαριών φορτίων για τις δραστηριότητες
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
Το τετραγωνικό ευρο- τυποποιημένο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου για παρουσιάζει απόδοση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
6061 κωνικός συζευκτήρας ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων 0.5m - 4m
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν σκηνών, τετραγωνικό ζευκτόν στεγών κιβωτίων αργιλίου για τη σκηνή συναυλίας, αργίλιο ελαφρύ |


