Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square truss ] αγώνας 905 προϊόντα.
Καυτός πωλήστε το μαύρες τετραγωνικές ζευκτόν αργιλίου/τη βίδα αργιλίου μορφωματικά
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Καμμμένο κύκλος αργιλίου τετραγωνικό αργίλιο ζευκτόντων 6082-T6 φωτισμού ζευκτόντων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Εξωτερική Διάμετρος: | 4m12m |
Κόκκινο καμμμένο κύκλος αργιλίου τετραγωνικό ζευκτόν φωτισμού ζευκτόντων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Εξωτερική Διάμετρος: | 4m12m |
Ασημένιες, μαύρες, κόκκινες γωνίες τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές τετραγωνική γωνία 2 - 6 τρόπων
| Κώδικας: | SQB30-2Z |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Ελαφρύ ζευκτόν 6082 σκηνών συναυλίας τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Αργυροειδές τετραγωνικό ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου κορυφαίας ποιότητας ζευκτόν πύργων 400mm X 400mm/ανελκυστήρας
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Μαύρη πλαισίων ελαφριά στάση ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική/ζευκτόντων εμπορικών εκθέσεων ή γεγονότος
| Προϊόν: | Τετραγωνικό μαύρο ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Χρήση: | Γεγονός, γαμήλια διαφήμιση |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
Σύστημα τετράγωνου αλουμινίου με ισχυρές συνδέσεις για ασφάλεια και σταθερότητα
| προϊόν: | SQB5276 αλουμινένιο πηνίο για μπουλόνια |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
το τετραγωνικό ζευκτόν 50*25mm αργιλίου μπουλονιών 300mm ενισχύει την ένωση Quadrate
| μοντέλο: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 300 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3 χιλ. |
Εσωτερική θέση στόχου ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική που κρεμά την οδηγημένη οθόνη ανώτατη έκταση 12m - 30m
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ανώτερο ζευκτόν αργιλίου |
| Χρήση: | Το μικρό, μέσο γεγονός, έκθεση, κινητή παρουσιάζει, υπόβαθρο |


