Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ roof lighting aluminium stage truss ] αγώνας 178 προϊόντα.
Ασφάλεια Αλουμινίου Σύνθετο Τρίχωμα Στάδιο Studio Lighting Truss Για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ελαφρύ φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα δομοστοιχείων από κράμα αλουμινίου Σπιγκότ δομοστοιχείο για εξωτερικές επιδόσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ζευκτόν 3mm σκηνών αργιλίου συγκέντρωσης γεγονότος συναυλίας πάχος
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν σκηνικών στεγών |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Βαρύ σύστημα 3mm διάμετρος Ø 50mm ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου πάχους για το υπαίθριο γεγονός
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Μαύρο 6082-T6 450mm μήκος 450x450mm ζευκτόντων 0.5-4M κιβωτίων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 18m |
Μαύρο ασημένιο κόκκινο ζευκτόν 3mm αργίλιο 6082-T6 βυσμάτων φωτισμού πάχους
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082-T6/6061-T6 |
| Υλικό στεγών: | Καμβάς: Ειδικός στεγανοποιήστε 0.4mm παχιά, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ τυπωμένων υλών και την εικόνα |
Βαρύ ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου/κόκκινο ζευκτόν αιθουσών χορού 12x18 τετραγωνικό εσωτερικά
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα ή βίδα |
| Σχήμα: | Πλατεία |
Ελαφρύ Ανυψωτικό Στάδιο Στέγης Αλουμινίου Στάδιο Πύργος δοκών
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |


