Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "truss parts" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Προσαρμόσιμη υδραυλική περιστροφική πλατφόρμα ανύψωσης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Material | Q195 Steel |
|---|---|
| Height | customized |
| Size | Customized |
| Voltage | 380v |
6061-Τ6 Σύστημα αλουμινίου για φωτισμό Ηχοπροϊόντα φωτισμού
| Σχήμα αριθ. | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
| Διάμετρος | 115m, προσαρμοσμένος |
Απλή πλατφόρμα σκηνής από αλουμίνιο, εύκολη στη συναρμολόγηση και διάσπαση για συναυλίες και εκδηλώσεις
| Υλικό του πλαισίου | αλουμίνιο 6061-T6 |
|---|---|
| Υλικό της επιτροπής | αντιολισθητικό κοντραπλακέ 18mm |
| Υψόμετρο | ρυθμιζόμενο 0,6-1m |
| Χρώμα του πλαισίου | Ασημένιο |
Υψηλή φωτιστική θήκη Αλουμινίου Θήκη οροφής για μεγάλη εκδήλωση
| Σχήμα αριθ. | SQS5276 |
|---|---|
| Υλικό | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
| Διάμετρος | Προσαρμοσμένο |
Ασφαλής και άνετη εκδήλωση με LEDIKA Crowd Control Barrier Perfect
| Ονομασία προϊόντος | Φραγμός ελέγχου πλήθους |
|---|---|
| Υλικό | αλουμίνιο 6061-T6 |
| Χρώμα | Ασημένιο, μαύρο ή προσαρμοσμένο. |
| Βάρος | 30 κιλά |
SQB5276 Βαρύ ανθεκτικό αλουμινένιο τετραγωνικό φωτιστικό κουτί
| Σχήμα αριθ. | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό | 6061-T6 |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Διάμετρος | 1m-2m-3m-4m |
Προσαρμοσμένο χρωματικό τετράγωνο σύστημα στέγης σκηνής για φωτισμό και εξοπλισμό ήχου
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία | Αλουμινένιο δοχείο, δοχείο οροφής μουσικής σκηνής |
| Χρήση | Για την κατασκευή εκθεσιακών χώρων, τοποθέτηση εργοστασίων και σκηνή συναυλιών |
| Ειδικότητα | Ανακύκλωση ανθεκτικών στη σκουριά υλικών πυρόσβεσης |
Προσαρμόσιμη Αλουμινίου τετραγωνική δομή σκηνή κουτί δομή για εκδηλώσεις εκθέσεις και πολλά άλλα
| Σχήμα αριθ. | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό | 6061-T6 |
| Σχήμα | τετράγωνο |
| Διάμετρος | 1m-2m-3m-4m |


