Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Ανθεκτικό και ελαφρύ Αλουμίνιο τετράγωνο φωτιστικό κουτί δοχείο για την απόδοση
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Ελαφρύ και εύκολο στη συναρμολόγηση τετραγωνικό δοχείο από αλουμίνιο για εκδηλώσεις και εκθέσεις
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Το ανθεκτικό ζευκτόν ομιλητών στρώματος αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει με την ομαλή συγκόλληση 48.3mm σωλήνα χάλυβα
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο: | TUV |
| Διαθέσιμο μέγεθος: | 2x2x8m/όπως προσαρμόζεται |
TUV το σκηνικό φως στέκεται τα ζευκτόντα Φ 50×3 χιλ. μετάλλων λαμπτήρων ζευκτόντων φωτισμού αλουμινίου
| Τύπος: | Σκάλα, τρίγωνο, τετράγωνο, κύκλος |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Χρώμα: | Φυσικό αργίλιο |
6082 τετραγωνικό φυσικό ασημένιο σκηνικό δέσιμο Boxtruss αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Εργοστάσιο: | Guangzhou, Κίνα |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 400x450mm |
ζευκτόν εκθεμάτων βυσμάτων αργιλίου 387mm για τα εσωτερικά υπαίθρια γεγονότα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
υπαίθριο ζευκτόν σκηνών αργιλίου μήκους 4M για την αντίσταση διάβρωσης συναυλίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | ταινία φυσαλίδων |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Western Union |
Ανελκυστήρας ανυψωτικού πύργου από αλουμίνιο Βάση γραμμικής διάταξης ηχείων
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | κόστος-effecive, σταθερός, εύχρηστος, ελαφρύς |
| Χρήση: | ομιλητής και ούτω καθεξής, υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού, ήχος ένωσης |
Υλικός φωτισμός πύργων σειράς σκηνικών γραμμών ζευκτόντων στρώματος σιδήρου χάλυβα
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | κόστος-effecive, σταθερός, εύχρηστος, ελαφρύς |
| Χρήση: | ομιλητής και ούτω καθεξής, υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού, ήχος ένωσης |
Φορητό ζευκτόν ομιλητών στρώματος κλειδώματος σιδήρου υλικό για τον ήχο ένωσης
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | κόστος-effecive, σταθερός, εύχρηστος, ελαφρύς |
| Χρήση: | ομιλητής και ούτω καθεξής, υλικά σκαλωσιάς σκηνικού φωτισμού, ήχος ένωσης |


