Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Διαμορφωμένο αστέρι αργιλίου ζευκτόντων ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου γεγονότων επίδειξης φορητό
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Προσαρμόσιμο μήκος Διαθέσιμο για αλουμινένιο σπιγτόφραγμα OEM προσφέρεται
| Σχήμα αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Αλουμινίου Spigot Truss Η τέλεια λύση για τις δομές εκδηλώσεων και εκθέσεων
| Σχήμα αριθ.: | SQS5276 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ελαφριά ανθεκτική αλουμινένια δοχεία για την παραγωγή εκδηλώσεων και εκθέσεων
| Σχήμα αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Προσαρμοσμένο σχήμα τροχιάς ελαφρύς βάρος ανθεκτικός αλουμίνιο τροχιάς σπιγτό για δραστηριότητες
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Σχήμα άστρου, προσαρμοσμένο |
Αλουμινίου Spigot Truss αντιβροδιστική και ανθεκτική σε καιρικές συνθήκες για εκδηλώσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Σχήμα άστρου, προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ και φορητό αλουμινένιο δοχείο για εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Σχήμα άστρου, προσαρμοσμένο |
Αλουμινίου Spigot Truss ελαφρύ και ισχυρό για όλες τις ανάγκες παραγωγής της εκδήλωσης σας
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Προσαρμοσμένο σύστημα πύργων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για τη βιομηχανία
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Μήκος: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Εσωτερικό ζευκτόν γαμήλιου αλεξίπυρο αργιλίου ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου τετραγωνικό
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |


