Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Κάθετο σύστημα πύργων ζευκτόντων χάλυβα με το καθολικό
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 1pc σε ένα χαρτοκιβώτιο με την ταινία |
| Χρόνος παράδοσης: | 15 ημέρες |
Μετακινούμενος και ανθεκτικός ομιλητής που διπλώνει το βαρέων καθηκόντων προσαρμοσμένο λογότυπο ζευκτόντων
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Ασημένιος ανθεκτικός ομιλητής αλουμινίου που διπλώνει το ζευκτόν για την έκθεση διαφήμισης
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Κινεζικός επαγγελματικός θάλαμος κιβωτίων Tomcat φωτισμού στάσεων κατασκευαστών φτηνός ασταθής
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Άσπρο σκηνικό ζευκτόν μορφής κύκλων εμποδίων ελέγχου πλήθους γάμου/γεγονότος/κόμματος
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 2m10m |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, άσπρο |
10 - στάδιο πάχους 20mm
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Γαλβανισμένη κατασκευή Ringlock χάλυβα
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |


