Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Ζευκτόν 50x3mm στεγών σκηνών γαμήλιας συναυλίας σωλήνας για πολλές χρήσεις
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου |
|---|---|
| χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Επικεφαλής κύκλος δοχείο ανύψωσης στάδιο αλουμινίου δοχείο ανθεκτικό
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |
Προσαρμοσμένο Αλουμινίου Bolt Light Truss περιστροφική και ανύψωση κύκλος Truss
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Ελαφρύ περιστρεφόμενο και ανυψωτικό αλουμινένιο δοχείο για DJ Booth και σκηνή παραστάσεων
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
6082 - T6 κύκλος αργιλίου/στρογγυλό ζευκτόν για το κινούμενο επικεφαλής φως ένωσης
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Κινητό ζευκτόν πυραμίδων σκηνικών στεγών με τα υγιή φτερά που πετούν το σύστημα
| Πλαίσιο ζευκτόντων: | SQS287 ή SQB290 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Επαγγελματικό κράμα αλουμινίου Circle Lighting Electric Lift Truss για κλαμπ
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Νυχτερινό Κλαμπ Κύκλος Φωτισμός Τράσσος Μηχανή Τράσσος Ανύψωση σκηνής Φωτισμός Τράσσος
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Αλουμινίου τετραγωνικό φωτισμό κύκλος ανελκυστήρα φώτα δοχείο για νυχτερινό κλαμπ
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Αλουμινίου τετράγωνο νυχτερινό κλαμπ φωτισμός κύκλος φώτα τροχιά ανελκυστήρα περιστροφή
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |


