Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Υψηλή φωτιστική θήκη Αλουμινίου Θήκη οροφής για μεγάλη εκδήλωση
| Σχήμα αριθ.: | SQS5276 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Σκηνικός εξοπλισμός φωτισμού αργιλίου
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Αργίλιο 6061 τετραγωνικό ζευκτόν κιβωτίων συστημάτων ζευκτόντων φωτισμού στεγών
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Βαρέων καθηκόντων διακοσμήστε το ζευκτόν κιβωτίων στεγών αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού στούντιο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Σύστημα Στέγης Σκηνής Γάμου Σύστημα ζευκτών συναυλίας
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |
Ελαφριά συστήματα ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού του DJ συναυλίας
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| μορφή: | Κύκλος |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων σκηνικών στεγών κραμάτων αργιλίου συνήθειας για τον ακουστικό εξοπλισμό
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | κύκλος |
T6 η στέγη ζευκτόντων κραμάτων αλουμινίου διακοσμεί το ζευκτόν κιβωτίων φωτισμού για υπαίθριο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Αργίλιο Δ - που διαμορφώνεται/σε σχήμα υ
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
6082 ζευκτόν στεγών πύργων ανελκυστήρων T6
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |


