Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Υψηλής αντοχής αλουμινίου περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για γρήγορη και εύκολη συναρμολόγηση γεγονότων
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Μετακινούμενη περιστρεφόμενη οθόνη Στάβλος περιστροφής 360 μοίρες Κύκλος φωτισμού
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 300 X 300mm |
| Διάρκεια: | 0.5m4m |
Στροφή και ανύψωση αλουμινίου στροφή κύκλος δοχείο για μετακίνηση κεφαλής φως
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Υψηλής απόδοσης περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για σταθερή και συνεπή
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
Μεγάλη χωρητικότητα φορτίου περιστρεφόμενη και ανυψωτική δομή για εξοπλισμό φωτισμού βαρέων περιστατικών
| Υλικό: | αργίλιο 6061 t6 |
|---|---|
| Τμήμα δομοστοιχίας: | 400 X 400mm |
| Διάρκεια: | Προσαρμοσμένο |
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082-T6/6061-T6 |
| Υλικό στεγών: | Καμβάς: Ειδικός στεγανοποιήστε 0.4mm παχιά, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ τυπωμένων υλών και την εικόνα |
Βαρέων καθηκόντων αργιλίου σύστημα ζευκτόντων τριγώνων πτυσσόμενο για το υπαίθριο γεγονός
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
|---|---|
| Service: | 24 hours |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Υψηλός - τετράγωνο 300x300mm δομών δυνατότητας ζευκτόντων ομιλητών πύργων ποιοτικών στάσεων
| μοντέλο: | Ένα ζευκτόν ομιλητών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Λογότυπο: | Προσαρμοσμένη |
Καλύτερη ποιοτική τοπ εκτέλεση εύκολη να εγκαταστήσει το διαστημικό αργίλιο δομών ζευκτόντων στρώματος
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Ύψος: | 2 έως 12 μέτρο |
6082 η θέση στόχου αλουμινίου T6 οδήγησε το σύστημα TUV ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |


