Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Δομή 300*300mm ζευκτόντων φωτισμού κύκλων αργιλίου βαρύ φορτίο
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Κύκλος αργιλίου ή ζευκτόν σκηνικού φωτισμού αστεριών για το γεγονός
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Προσαρμοσμένο ειδικό διαμορφωμένο ζευκτόν αργιλίου για τα φω'τα ένωσης
| Αριθμός Μοντέλου,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημί ή OEM |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Αργιλίου ειδικό διαμορφωμένο εμπορικών εκθέσεων επίδειξης ζευκτόν σκηνικού φωτισμού ζευκτόντων φορητό
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Φορητό ζευκτόν μπουλονιών σκηνικού φωτισμού που κρεμά το οδηγημένο ζευκτόν κιβωτίων οθόνης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Τετραγωνικά συστήματα ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημί ή OEM |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | ζευκτό σκηνής, ζευκτό στέγης τετράγωνο κουτί από αλουμίνιο για σκηνή συναυλίας, κορυφαίας ποιότητας |
6082 τετραγωνικό ζευκτόν κιβωτίων αλουμινίου για το γάμο απόδοσης γεγονότος
| Αριθμός Μοντέλου,: | SQB300 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημί ή OEM |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Ελαφριά ανθεκτική αλουμινένια σκηνική για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
4m μήκος φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ φωτισμού αλουμινίου συστήματα φωτισμού για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα αλουμινίου για φωτισμό DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |


