Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Τετραγωνικά ζευκτόντα σωληνώσεων εμπιστοσύνης/μετα σύστημα ζευκτόντων επίγειας υποστήριξης ζευκτόντων στόχου
| μοντέλο: | Ανώτερο ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Εύκολη οργάνωση βυσμάτων διακοσμήσεων ζευκτόντων φωτισμού του DJ πλαισίων αργιλίου
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Φορητό αργιλίου σύστημα πύργων ζευκτόντων εμβλημάτων στόχου μετα για το μαραθώνιο
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν για την αθλητική εκδή |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Μεταφορτωτό σύστημα αλουμινίου με σύνδεση πρίζας για DJ Stage performance
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Το Κόμμα αμπαρώνει το κυκλικό αργίλιο ζευκτόντων για τη συναυλία/Cabaret το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Ασφάλεια Αλουμινίου Σύνθετο Τρίχωμα Στάδιο Studio Lighting Truss Για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ελαφρύ φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ελαφρύ 7.5kg/m σταθερό μετα ζευκτόν στόχου για την ένωση της οθόνης και του ομιλητή
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Σταθερό μετα ζευκτόν στόχου οθόνης δράκων για την ένωση του ομιλητή ή της οθόνης
| όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Εξειδικευμένο μετα ζευκτόν στόχου δράκων για το μικρό πρόγραμμα οθόνης ένωσης
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |


