Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Συστήματα αλουμινίου για φωτισμό DJ με αντοχή στη διάβρωση
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Σύστημα αλουμινίου για την εκδήλωση θεατρικής σκηνής
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Αργίλιο που προσαρμόζεται ανθεκτικό γύρω από την υποστήριξη καμπυλών φωτισμού κύκλων βυσμάτων ζευκτόντων
| Σχήμα: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου μέσου μεγέθους για το μετα σύστημα στόχου
| Όνομα προϊόντων: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Ημι ζευκτόν εκθεμάτων συστημάτων ζευκτόντων στεγών κύκλων αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Προσάρμοσε όλο το αργίλιο μορφής που το τετραγωνικό ζευκτόν κιβωτίων για τη συναυλία διακοσμεί
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Υπαίθριο παιχνίδι Dragon Goal Post Truss Ζεστό αλουμινίου με μπουλόνια
| Ονομασία προϊόντος: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Σύστημα και κιτ δοκών με μπουλόνια αλουμινίου
| Ονομασία προϊόντος: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
T6 μετα σύστημα ζευκτόντων στόχου αλουμινίου για την έκθεση συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Ανώτερη τάξη 6082 μετα ζευκτόν στόχου για την ένωση της οθόνης των οδηγήσεων
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |


