Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square truss ] αγώνας 905 προϊόντα.
σύστημα ζευκτόντων αργιλίου βυσμάτων 287mm για τη συναυλία έκθεσης
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6061/6082-T6 |
| Χρώμα: | ασήμι ή cOem |
Αλεξίπυρο ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου ζευκτόντων στεγών σκηνών μουσικής για το γεγονός
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
22m/80 αργιλίου τετραγωνικών μπουλονιών ζευκτόντων πόδια σταδίων συστημάτων 450x600 χιλ. για το σχολείο
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
Εύκολα εγκατάστασης ζευκτόντα κιβωτίων αργιλίου γαμήλιων γεγονότων μίνι για την έκθεση
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Υπαίθριο ανθεκτικό ζευκτόν 287mm βυσμάτων αργιλίου εξωτερικό δέσιμο αργιλίου γεγονότος
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Βύσμα |
Υψηλό καμμμένο μορφή ζευκτόν εκτέλεσης καυτός πώλησης προφορικό επιδείξεων μόδας ειδικός ή του S
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Μεγάλη βαριά φόρτωση 450x600 χιλ. θαλάμων εμπορικών εκθέσεων μπουλονιών ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου γυμνασίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |
Ζευκτόντα αργιλίου τριγώνων υπερβολικά ελαφριά για το σύστημα δεσίματος στεγών
| Βάρος: | Υπερβολικά ελαφρύς |
|---|---|
| Σύνδεση: | μπουλόνι |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300mm*300mm |
Το αυτοκίνητο γυμνασίων παρουσιάζει μπουλόνι ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου μπουλονιών για τη διακόσμηση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |
Το αυτοκίνητο έκθεσης παρουσιάζει ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου για τη διακόσμηση γυμνασίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |


