Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ aluminum square truss ] αγώνας 905 προϊόντα.
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου του ISO 9001/κωνικά ζευκτόντα 6 συστήματα σκηνικών ζευκτόντων γωνιών κιβωτίων τρόπων
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα |
| Ύψος: | 300mm |
100 πόδια αργιλίου που διπλώνει ασημένιο μαύρο υπαίθριο μεγαλύτερης έκτασης ζευκτόντων
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Ρύθμισης κωνικό ζευκτόντων εξαρτημάτων γρηγορότερο κτήριο δεσίματος αργιλίου ελαφρύ B010
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Πάχος φλογών: | 3 χιλιοστά |
| Χρώμα: | Αγκίδα/ο Μαύρος |
Αντιδιαβρωτικό αργίλιο που διπλώνει το εσωτερικό ζευκτόν εμπορικών εκθέσεων κόμματος ζευκτόντων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τριγωνικό |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |
Σύστημα πύργων ζευκτόντων στάσεων αργιλίου
| Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| τρόπος: | Χειρωνακτικός/ηλεκτρικός |
| Μέγεθος: | H2.2*0.65*0.55M |
6061-Τ6 Σύστημα αλουμινίου για φωτισμό Ηχοπροϊόντα φωτισμού
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Το ελαφρύ ζευκτόντων δέσιμο αργιλίου στόχου μετα με το βύσμα μπουλονιών συγκεντρώνει τον τρόπο
| Όνομα Προϊόντος: | αλουμίνιο στηριγμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του κύριου σωλήνα: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Ελαφρύ 6061 T6 6082 Σύστημα αλουμινίου για DJ
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Το περιστρεφόμενο κυκλικό δέσιμο αργιλίου ζευκτόντων κρεμά τη στέγη - θόλοι/σφαίρες 8 μέρη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 18 μέτρα |
Τετραγωνικό ασημένιο αργίλιο συστημάτων σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων/ζευκτόντων φωτισμού για την υπαίθρια έκταση 18m
| Λογότυπο: | LEDIKA |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |


