Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ catwalk aluminum stage platform ] αγώνας 83 προϊόντα.
Προσαρμόσιμες σε ύψος εξωτερικές πλατφόρμες σκηνής με κράμα αλουμινίου 6061-T6
| Μέρη: | Επιτροπή πλαισίων & σταδίων |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Υλικό επιτροπής: | Υψηλός-η επιτροπή/το πλεξιγκλάς |
Μικρή φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου που διπλώνει το στάδιο 18mm ο Μαύρος
| Πλαίσιο Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Πτυσσόμενα |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου αντι πυρκαγιάς αντιολισθητική διευθετήσιμη για το υπαίθριο εσωτερικό γεγονός
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Πάχος φλογών: | 3 χιλιοστά |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου ύψους διευθετήσιμη/ισχυρό πλαίσιο σκηνικών μετωπών 0,4 - 1.8M
| εφαρμογή: | Συναυλία, Κόμμα, γεγονότα |
|---|---|
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
6061-T6 σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
| Πλαίσιο Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Πτυσσόμενα |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Προσαρμοσμένη φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου για το θέατρο διαδρόμων Τ
| Μέγεθος: | 1*1m, 1*2m |
|---|---|
| Ύψος: | H0.2*-0.8m |
| Προϊόν: | SDK001 δίπλωμα του σταδίου |
Δίπλωμα της κινητής σκηνικής πλατφόρμας αργιλίου με τα σκαλοπάτια/το φορητό σκηνικό ενοίκιο
| Μορφή ζευκτόντων: | Πτυσσόμενα |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο ή cOem |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
Φορητή προσαρμοσμένη σκηνική πλατφόρμα αργιλίου για το θέατρο διαδρόμων Τ
| Μέγεθος: | 1*1m, 1*2m |
|---|---|
| Ύψος: | H0.2*-0.8m |
| Προϊόν: | SDK001 δίπλωμα του σταδίου |
Αργιλίου στενών διαδρόμων κινητή πλατφόρμα σκηνών συναυλίας φορητή 1000mm ύψος
| Όνομα προϊόντων: | Στάδιο αργιλίου Κινητή σκηνή συναυλίας Φορητή σκηνική πλατφόρμα |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό επιτροπής: | Πίνακας πυρκαγιάς, πίνακας ολισθήσεων, γυαλί |
Πλατφόρμα σκηνής βαρέος αλουμινίου με εξωποιημένο πλαίσιο SDK001 4x4ft
| Σχήμα αριθ.: | SDK001 |
|---|---|
| Πόδια υλικού: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Υλικό πάνελ: | Πλακέτα αντιφωτιάς; Πλακέτα αντιφωτιάς |


