Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ catwalk aluminum stage platform ] αγώνας 83 προϊόντα.
Σκηνικό σκαλοπάτι 2440*1830mm συμποσίου σκηνικών πλατφορμών ξενοδοχείων πτυσσόμενο
| Όνομα Προϊόντος: | Πτυσσόμενο στάδιο |
|---|---|
| κόντρα πλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό κοντραπλακέ professinal |
| Πάχος: | 18mm |
Ελαφρύ αργιλίου μαύρο κόκκινο κοντραπλακέ σκηνικών πινάκων κραμάτων μορφωματικό για το μικρό γεγονός
| Υλικό πλαισίων: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Δίπλωμα |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Όλο το φορητό στάδιο αργιλίου εκτάσεων απλό συγκεντρώνει το στάδιο διευθετήσιμο
| ανταλλακτικά: | Επιτροπή πλαισίων & σταδίων |
|---|---|
| Πλαίσιο Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Υλικό επιτροπής: | Υψηλός-η επιτροπή/το πλεξιγκλάς |
Το διευθετήσιμο στάδιο που περιστρέφεται τη μηχανική οργανώνοντας πλατφόρμα για το αυτοκίνητο παρουσιάζει χάλυβα Q195
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Ύψος: | 0.61.2m |
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800/1200mm |
Διευθετήσιμο μηχανοποιημένο αργίλιο 1220×1220 χιλ. σκηνικών περιστρεφόμενο πλατφορμών περιστροφής στενών διαδρόμων
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Πάχος φλογών: | 3 χιλιοστά |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Τυμπάνων μετωπών δεσμών 1 X 1 σκηνικού αργιλίου κραμάτων μορφωματικό κοντραπλακέ σκηνικών πινάκων μαύρο/κόκκινο
| Πλαίσιο Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Πτυσσόμενα |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Πτυσσόμενο γεγονός πλατφορμών σκηνών οδοφραγμάτων φρακτών εμποδίων σκηνών συναυλίας υπαίθριο
| Όνομα προϊόντων: | Εμπόδιο ελέγχου πλήθους |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6/6082-T8 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Κατάλληλος συγκεντρώστε το διευθετήσιμο ποδιών ύψος δομών σκηνικών πλατφορμών ισχυρό 1.0 - 2.0m
| εφαρμογή: | Συναυλία, Κόμμα, γεγονότα |
|---|---|
| Υλικό φλογών: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Φορητό στάδιο κλειδαριών δαχτυλιδιών στρώματος μετάλλων
| εφαρμογή: | Οι διάφορες αποδόσεις, στενός διάδρομος παρουσιάζουν |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Έγγραφο χαρτοκιβωτίων/περικάλυμμα ταινιών αεροφυσαλίδων |
| Χρόνος παράδοσης: | εντός 15 ημερών |
Περιστρεφόμενη ικανότητα φόρτωσης έκθεσης 1000kg σκηνικών πλατφορμών επίδειξης
| Υλικό: | Q195 χάλυβας |
|---|---|
| Μέγεθος: | L2000*W2000*H800 |
| Ύψος: | 0.61.2m |


