Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ circle aluminum square truss ] αγώνας 390 προϊόντα.
Ο κύκλος 6082 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου φορητό διακοσμεί το ελαφρύ ζευκτόν επίδειξης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Ελαφριά στεγών κτήρια 500mm X 600mm πλαισίων χάλυβα ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικά
| Πρότυπο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Το προσαρμοσμένο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου συναυλίας μορφής κύκλων για το φωτισμό σκηνών διακοσμεί
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
6081 το τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου φορητό διακοσμεί το ζευκτόν φωτισμού
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
6061 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για την ένωση του ελαφριού ζευκτόντος κύκλων
| Προϊόν: | SQB300 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Βαριά φόρτωση 5276 η τετραγωνική ζευκτόντων αργιλίου στάσεων σκηνικού φωτισμού για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημένιο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών, τετραγωνικό ζευκτόν στεγών κιβωτίων αργιλίου για τη σκηνή συναυλίας, αργίλιο ελαφρύ |
290*290mm τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 6061 T6 για το γεγονός κατασκευής
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Μέγεθος: | 290*290mm |
SQB300 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βιδών για το πρόγραμμα
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Το τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου βυσμάτων διακοσμεί το ζευκτόν οθόνης φωτισμού
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών, τετραγωνικό ζευκτόν στεγών κιβωτίων αργιλίου για τη σκηνή συναυλίας, αργίλιο ελαφρύ |
| εφαρμογή: | KTV, συναυλία, έκθεση, γεγονότα, γάμος, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένη Χρώμα 6061 Αλουμίνιο Τετράγωνο Ζωητό Συναυλία Ασφαλείας
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6061-T6 |
| Ονομασία προϊόντος: | ζευκτόν σκηνών, τετραγωνικό ζευκτόν στεγών κιβωτίων αργιλίου για τη σκηνή συναυλίας, αργίλιο ελαφρύ |


