Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ circle aluminum square truss ] αγώνας 390 προϊόντα.
Το ανθεκτικό ζευκτόν ομιλητών στρώματος αργιλίου υπαίθριο παρουσιάζει με την ομαλή συγκόλληση 48.3mm σωλήνα χάλυβα
| Τόπος καταγωγής: | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο: | TUV |
| Διαθέσιμο μέγεθος: | 2x2x8m/όπως προσαρμόζεται |
Σωλήνας χάλυβα 50mm στρώματος μπουλονιών ανυψωτικό στάδιο πλαισίων ζευκτόντων 2x2 μ ευθύ με τις ρόδες
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
2019 νεώτερος υψηλός - στάδιο αργιλίου μετάλλων σκηνικών συστημάτων ποιοτικού στρώματος
| Μορφή ζευκτόντων: | Πτυσσόμενα |
|---|---|
| Χρώμα: | κόκκινο ή cOem |
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
Δημιουργική μετακινούμενη αργιλίου οργανώνοντας πλατφόρμα μεταφορών σκηνικών πλατφορμών εύκολη
| Πλαίσιο Υλικό: | Χάλυβα |
|---|---|
| κόντρα πλακέ: | Αλεξίπυρο και αντιολισθητικό κοντραπλακέ professinal |
| Μεταφορά: | Ρόδες |
Άσπρο σκηνικό ζευκτόν μορφής κύκλων εμποδίων ελέγχου πλήθους γάμου/γεγονότος/κόμματος
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 2m10m |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, άσπρο |
Υπαίθριος παρουσιάστε γαλβανισμένος
| μοντέλο: | Ζευκτόν Layher |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Φορητό στρώμα συστημάτων υλικών σκαλωσιάς
| μοντέλο: | Ζευκτόν Layher |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου αποδοτικότητα ύψους 0,2 - 0.8m που διπλώνει το στάδιο
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | roue |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |
Καυτό πωλώντας υψηλό σταθερό αργίλιο εκτέλεσης που διπλώνει τον έλεγχο Γκέιτς πλήθους
| Βάρος: | 30 kg |
|---|---|
| Οργάνωση: | Πτυσσόμενα |
| Οριζόντια δύναμη: | 2000N |


