Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ circle aluminum square truss ] αγώνας 390 προϊόντα.
Εσωτερικό υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm γεγονότων ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Ο ενιαίος ομιλητής του DJ στέκεται/το ζευκτόν βυσμάτων ύψους αργιλίου 1.1T 12 Μ ζευκτόντων ομιλητών
| μοντέλο: | Ένα ζευκτόν ομιλητών |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Ανώτατο ύψος: | 12m |
Εύκολο ζευκτόν αργιλίου ζευκτόντων σκηνικού υλικού κατασκευής σκεπής αποσύνθεσης για τις υπαίθριες δραστηριότητες παιχνιδιών
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
Ανθεκτικό ελαφρύ σύστημα φωτισμού για φωτισμό και ηχητικό εξοπλισμό
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
6082-T6 το αλουμίνιο δένει τα ασημένια εσωτερικά/υπαίθρια γεγονότα 387mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Καλύτερο αργίλιο 50MM τριγωνικό ζευκτόν ελαφρύ TVU στεγών βυσμάτων επικυρωμένο
| μοντέλο: | SQT290 ζευκτόν μπουλονιών και βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Σφαιρικό ζευκτόν ικριωμάτων Layher
| μοντέλο: | Ζευκτόν Layher |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
6082 υλικό ζευκτόν στρώματος, ολικό σύστημα υλικών σκαλωσιάς Ringlock
| μοντέλο: | Ζευκτόν Layher |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
ομιλητής και ήχος σειράς γραμμών ζευκτόντων στρώματος πλαισίων υλικών σκαλωσιάς μήκους 4m
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| χρώμα: | Ασήμι |
| Εφαρμογή: | συναυλία, απόδοση, γεγονός, έκθεση, διαφήμιση |
Οδηγήσεων οθόνης στόχου μετα ζευκτόντων στάση φωτισμού στόχου μετα για το τραγουδώντας στάδιο φραγμών σαλονιών
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |


