Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Ντυμένο μαύρο τετραγωνικό ζευκτόν 300mm X 300mm αργιλίου βυσμάτων χρώματος πολυ λειτουργία
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 300 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου εκθεμάτων 290mm για τα εσωτερικά γεγονότα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο 6061-T6/6082-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
Μετα ζευκτόν στόχου κραμάτων αργιλίου δράκων υπαίθριο που κρεμά την ελαφριά και οδηγημένη οθόνη
| Όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
290*290mm τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 6061 T6 για το γεγονός κατασκευής
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Μέγεθος: | 290*290mm |
6061 - T6 ζευκτόν κύκλων αργιλίου για τη διακόσμηση και το κινούμενο επικεφαλής φως ένωσης
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Ημι ζευκτόν εκθεμάτων συστημάτων ζευκτόντων στεγών κύκλων αργιλίου για την υπαίθρια συναυλία
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Δομή 300*300mm ζευκτόντων φωτισμού κύκλων αργιλίου βαρύ φορτίο
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Κύκλος αργιλίου ή ζευκτόν σκηνικού φωτισμού αστεριών για το γεγονός
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6082-T6/6061-T6 |
Προσαρμοσμένο ειδικό διαμορφωμένο ζευκτόν αργιλίου για τα φω'τα ένωσης
| Αριθμός Μοντέλου,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημί ή OEM |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Μίνι φως ένωσης σκηνικού εμβλημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |


