Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
387x387 ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου χιλ. σύστημα δεσίματος στεγών μήκους 0.5m - 4m
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
ζευκτόν 12m βυσμάτων αργιλίου 300mm προσαρμοσμένο έκταση σκηνικό υπόβαθρο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Αλεξίπυρος TUV βιδών ζευκτόντων στάσεων ομιλητών αργιλίου επικεφαλής σωλήνας CE Ø 50mm
| Χρήση: | Η φωνητική συναυλία, εορτασμός, παρουσιάζει, σύγχρονο fancywork |
|---|---|
| Τύπος: | Ζευκτόν ομιλητών αργιλίου και χάλυβα |
| Σύνδεση: | Βίδα ή βύσμα |
Φ48×2 βαριά φόρτωση σωλήνων χάλυβα χιλ. κρεμαστρών ομιλητών σειράς ζευκτόντων στρώματος χιλ. 50x3
| Γεγονότα: | Έκθεση, συναυλία |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
Εύκολα εγκατάστασης ζευκτόντα κιβωτίων αργιλίου γαμήλιων γεγονότων μίνι για την έκθεση
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Εσωτερικό και υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm του DJ εκθεμάτων γεγονότων ασημένιο τετράγωνο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
6082-T6 το αλουμίνιο δένει τα ασημένια εσωτερικά/υπαίθρια γεγονότα 387mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
ζευκτόν 50*3mm κύριος σωλήνας 16m έκταση ISO9001 βυσμάτων αργιλίου 287mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Μαύρο 6082-T6 450mm μήκος 450x450mm ζευκτόντων 0.5-4M κιβωτίων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 18m |
Εσωτερικό υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm γεγονότων ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |


