Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
2 τετραγωνικές στάσεις φωτισμού ομιλητών ζευκτόντων βιδών μέτρων 6m - 18m 16 βαθμοί σκληρότητας
| Μίνι διαταγή: | 1 ομάδα |
|---|---|
| Υλικό: | Ζευκτόν χάλυβα ή αργιλίου |
| όνομα: | ζευκτόν ομιλητών |
Προσαρμοσμένο μεγέθους σκηνικών στεγών ζευκτόν βιδών υλικού κατασκευής σκεπής θόλων προώθησης γεγονότος ζευκτόντων υπαίθριο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Ασημένιες, μαύρες, κόκκινες γωνίες τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές τετραγωνική γωνία 2 - 6 τρόπων
| Κώδικας: | SQB30-2Z |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Άριστο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 6082 T6 ασημένιο για τις υπαίθριες/εσωτερικές δραστηριότητες
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
Συναυλίας φωτισμού αργιλίου βυσμάτων προσαρμοσμένη ζευκτόν μορφή μπουλονιών ζευκτόντων τριγωνική
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
Ματ μαύρο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου για τα εσωτερικά κόμματα συναυλίας, σύστημα ζευκτόντων του DJ
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Εσωτερικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου συναυλίας ελαφρύ ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων 387 χιλ.
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
SGS ζευκτόντων αργιλίου φωτισμού μπουλονιών 100mm - 1010mm τετραγωνικό CE επικυρωμένο
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Πρόσφατα παραχθείς πολυ σκοπός ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου πύργων σκηνικών ελαφρύς πλαισίων ακτίνων
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ακουστικό σύστημα πύργων σκηνικών ζευκτόντων ομιλητών μόνιμο ελαφρύ
| υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Όνομα προϊόντων: | Περιστρεφόμενο σύστημα πύργων ζευκτόντων στεγών φωτισμού, φτηνό υπαίθριο ζευκτόν σκηνών συναυλίας έν |


