Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Ασημένιο εσωτερικό πάχος 3mm ομιλητών υποστήριξης αργιλίου πύργων ζευκτόντων ομιλητών στρώματος
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Υπαίθριος ή εσωτερικός |
Φυσικό ασημένιο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου T6 για τα υπαίθρια μεγάλα γεγονότα 24m ανώτατη έκταση
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
Ανθεκτικό τριγωνικό ζευκτόν, προσαρμοσμένη ζευκτόντα μορφή φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Υλικό: | 6082-T6 κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
ζευκτόν 3mm πάχος κιβωτίων αργιλίου έκτασης 30M ανώτατο μήκος 0.5M - 4M για το υπαίθριο γεγονός
| Όνομα Προϊόντος: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Ελαφρύ τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικού αργιλίου X400 400 με την ισχυρή χωρητικότητα φορτίων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Επαγγελματικός πολυ λειτουργίας αργιλίου τετραγωνικός χάλυβας 400mm μετάλλων στάσεων ζευκτόντων ελαφρύς
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ανθεκτική αντίσταση διάβρωσης 6082 αργιλίου βυσμάτων σκηνικού φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων υψηλή
| μοντέλο: | SQS4560 ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Τετραγωνικοί στυλοβάτες πύργων ζευκτόντων αργιλίου Uplighting γεφυρών/τετραγωνικά ζευκτόντα σωληνώσεων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| Όνομα προϊόντων: | σύστημα ζευκτόντων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082-T6/6061-T6 |
| Υλικό στεγών: | Καμβάς: Ειδικός στεγανοποιήστε 0.4mm παχιά, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ τυπωμένων υλών και την εικόνα |
Βαριά φόρτωση 5276 η τετραγωνική ζευκτόντων αργιλίου στάσεων σκηνικού φωτισμού για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| Χρώμα: | Μαύρο, ασημένιο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Όνομα προϊόντων: | ζευκτόν σκηνών, τετραγωνικό ζευκτόν στεγών κιβωτίων αργιλίου για τη σκηνή συναυλίας, αργίλιο ελαφρύ |


