Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Το ελαφρύ ζευκτόντων δέσιμο αργιλίου στόχου μετα με το βύσμα μπουλονιών συγκεντρώνει τον τρόπο
| Όνομα Προϊόντος: | αλουμίνιο στηριγμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του κύριου σωλήνα: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Επί παραγγελία ζευκτόν τριγώνων αλουμινίου ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου χρώματος γύρω από το ζευκτόν
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν 400mm |
| Χρήση: | όλα τα είδη γεγονότων |
Χάλυβας ζευκτόντων γεγονότος δεσίματος σκηνών υπαίθριος για το υπόβαθρο συναυλίας
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Κρεμώντας σύστημα ζευκτόντων σκηνικών στεγών κιβωτίων ομιλητών γραμμών που κρεμά τις εγκαταστάσεις οθόνης των οδηγήσεων
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Ευκολία και διευκολυνμένη μεταφορά |
| Πρότυπο: | ISO9001 |
Ζευκτόν αλουμινίου συναυλίας με τη στέγη για το υπαίθριο ζευκτόν σκηνών γεγονότος
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |
Το υπαίθριο γεγονός μεγάλο παρουσιάζει στη συναυλία ελαφρύ ζευκτόν προγράμματος καθήκοντος με τη σκηνή
| το στοιχείο: | Ζευκτόν & στάδιο & σκηνή |
|---|---|
| όνομα: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
| Μέγεθος: | custmoized |
Προσαρμοσμένο ζευκτόν ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για το ενοίκιο και την πώληση
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Φωτισμός του ασημένιου τριγωνικού συστήματος ζευκτόντων αργιλίου για το ζευκτόν του DJ πάρκων λεσχών νύχτας
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Τύπος: | Βύσμα |
Υπαίθριο βαρύ ζευκτόν κορυφαίας ποιότητας, βίδα αργιλίου και συστήματα σκηνικών ζευκτόντων βυσμάτων
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQT 290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Καλύτερα κινητά μπουλόνι ζευκτόντων αργιλίου 400mm τετραγωνικά τετράγωά/ζευκτόν βιδών
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


