Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Σκηνικό ζευκτόν ζευκτόντων κύκλων αργιλίου για τα υπαίθρια εσωτερικά γεγονότα ζευκτόντων
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
Ζευκτόν υλικών σκαλωσιάς ζευκτόντων στρώματος ομιλητών σειράς που χρησιμοποιεί για υπαίθριο 1000×2000 χιλ.
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
390 X 390 προσαρμοσμένο μήκους αργιλίου βυσμάτων σύστημα ζευκτόντων ζευκτόντων λαμπρό ασημένιο
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρος, τρίγωνο ή άλλη ανώμαλη μορφή |
Brightsome μαύρο μακριά κλειδαριά σκηνικών ζευκτόντων αργιλίου συστημάτων ζευκτόντων μετρητών γρήγορη
| Προϊόν: | ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρος, τρίγωνο ή άλλη ανώμαλη μορφή |
6082 η θέση στόχου αλουμινίου T6 οδήγησε το σύστημα TUV ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |
520 X 760 ζευκτόντα 6082 στεγών ΚΚ αλουμίνιο σύστημα στεγών ζευκτόντων έκτασης 12 - 30m ανώτατο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Ανθεκτικό τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου βυσμάτων μπουλονιών για το στάδιο/το γεγονός/τη διάσκεψη
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Περιστρεφόμενο διαμορφωμένο κύκλος ζευκτόν βιδών φωτισμού αργιλίου για τη λέσχη/το υπόβαθρο
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
TUV 290 ανάβοντας πύργος ζευκτόντων στεγών αργιλίου για τη διακόσμηση γαμήλιου σκηνικού
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Σύστημα πύργων ζευκτόντων ανελκυστήρων που ανυψώνει πάνω-κάτω για SQS
| Όνομα προϊόντων: | Υπαίθριο σύστημα ζευκτόντων σκηνών συναυλίας εργοστασίων Ανυψωτικό σύστημα πύργων ζευκτόντων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Συναυλία, γεγονότα, έκθεση, απόδοση, γάμος |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


