Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Τετραγωνικά συστήματα ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού δομών ζευκτόντων κιβωτίων βυσμάτων αργιλίου
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμίνιο 6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |
Τετραγωνική δομή ζευκτόντων στεγών σκηνών αργιλίου για τις συναυλίες
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Μορφή: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Σύστημα 15m πύργων ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων αργιλίου διάμετρος
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Μορφή: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Προσαρμοσμένο σύστημα πύργων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για τη βιομηχανία
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Μήκος: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ασφάλεια Αλουμινίου Σύνθετο Τρίχωμα Στάδιο Studio Lighting Truss Για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα δομοστοιχείων από κράμα αλουμινίου Σπιγκότ δομοστοιχείο για εξωτερικές επιδόσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
6061-Τ6 Σύστημα αλουμινίου για φωτισμό Ηχοπροϊόντα φωτισμού
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Τετραγωνικό ζευκτόν τέσσερα αργιλίου μπουλονιών γρήγορη εγκατάσταση γωνιών 300x300 χιλ. τρόπων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300mm |
| Μήκος: | 0.5M |
36Meter βαρύ διπλώνοντας ζευκτόν 520x950mm δέσιμο αργιλίου τριγώνων
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Βύσμα: | Διάμετρος Ø60mm |
Παχύ τετράγωνο που διπλώνει το σύστημα δεσίματος σκηνικών ζευκτόντων 600x1200 χιλ. για το εσωτερικό Κόμμα βραδιού
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 600x1200mm |


