Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss parts ] αγώνας 1350 προϊόντα.
Συναυλίας ελαφριά συστήματα ζευκτόντων αργιλίου ζευκτόντων στάσεων του DJ ελαφριά
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | κύκλος |
Ελαφριά τετραγωνικά συστήματα σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | κύκλος |
διάμετρος 6082 1m τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών στεγών κιβωτίων ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQB287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Μορφή: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
6061 τετραγωνικοί τύποι κύκλων τριγώνων σκαλών ζευκτόντων σκηνικών στεγών αργιλίου
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Σύστημα ζευκτόντων βυσμάτων καιρικού ανθεκτικό αργιλίου για την κατασκευή
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Μήκος: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Εύκολος να εγκαταστήσει και να αποσυναρμολογήσει το σύστημα πύργων ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου
| Σχήμα αριθ.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ελαφριά ανθεκτική αλουμινένια σκηνική για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Ελαφρύ φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
4m μήκος φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ φωτισμού αλουμινίου συστήματα φωτισμού για συναυλίες
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα αλουμινίου για φωτισμό DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |


