Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Κινητό ζευκτόν πυραμίδων σκηνικών στεγών με τα υγιή φτερά που πετούν το σύστημα
| Πλαίσιο ζευκτόντων: | SQS287 ή SQB290 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Τετραγωνική μορφή 840 ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου Brightsome ασημένια - ανώτατη φόρτωση 4100KG
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 600x 27600mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Μετακινούμενο πιάτο βάσεων χάλυβα ανελκυστήρων συστημάτων πύργων ζευκτόντων/κινητό πιάτο βάσεων ζευκτόντων τετραγωνικό
| Ύψος: | 60mm*80mm |
|---|---|
| Υλικό: | Χάλυβα |
| Πάχος: | 3 χιλιοστά |
το τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου διαμέτρων 15m με το φωτισμό διακοσμεί
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 387*387mm τετραγωνικό T6 για τη δραστηριότητα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
Το τετραγωνικό ευρο- τυποποιημένο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου για παρουσιάζει απόδοση
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS387 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | Διάμετρος 50*3mm |
Το ελαφρύ περιστρεφόμενο τετράγωνο ζευκτόντων αλουμινίου κύκλων για το γεγονός/η λέσχη/μεγάλος παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κίτρινο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Σκουριά ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων πλαισίων γαμήλιας έκθεσης μη
| Χρώμα: | Ασήμι ή ο Μαύρος και cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Μέγεθος: | 290*290mm, 300*300mm, 400*400mm, κ.λπ., |
2019 τετραγωνική επίδειξη εμπορικών εκθέσεων ζευκτόντων αργιλίου cOem κορυφαίας ποιότητας
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Καλύτερο ανθεκτικό τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 6082, συστήματα ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού του DJ
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


