Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Διακοσμήστε το ελαφρύ επίδειξης αργιλίου στεγών σύστημα ζευκτόντων ζευκτόντων τετραγωνικό
| Διαμορφώστε όχι,: | TRB30-CT3M |
|---|---|
| Χρώμα: | Ο Μαύρος, ασήμι ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Υψηλή αντοχή σε φορτίο Αλουμινίου στάδιο οροφή δοχείο τετράγωνο κουτί δοχείο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Εξωτερικές εκδηλώσεις Αλουμινίου φωτιστικό δοχείο τετραγωνικό σκηνικό κουτί δοχείο
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Εξωτερική Μεγάλη Δομή Τροχού Αλουμινίου Τετράγωνη Σκηνή Φωτισμού Δομή Ζωού
| Αριθμός Μοντέλου.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Σχήμα: | Κύκλος |
SQS387 εσωτερικό και υπαίθριο τετράγωνο δεσίματος αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων γεγονότων
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
διάμετρος 6082 1m τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικών στεγών κιβωτίων ζευκτόντων κραμάτων αργιλίου
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQB287 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Μορφή: | Τετράγωνο/τρίγωνο/κύκλος |
Τετραγωνικό αργίλιο διαμορφωμένο Λ 410×410 χιλ. ζευκτόντων βιδών του Thomas ελαφρύ
| Κώδικας: | SQB410A |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Τμήμα ζευκτόντων: | 410 X 410mm |
Αλουμινένιο σκηνικό οροφής τετραγωνικό κουτί για φωτισμό και ηχητικά συστήματα
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Ονομασία: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Τετραγωνικό αργιλίου 6061 σύστημα ζευκτόντων στόχου μετα για τη διακόσμηση
| Πρότυπο: | Μετα ζευκτόν στόχου |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου μέσου μεγέθους για το μετα σύστημα στόχου
| Όνομα προϊόντων: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |


