Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Εξαρτήματα 25mm ζευκτόντων σφιγκτηρών αλουμινίου για την ένωση του φωτισμού ομιλητών των οδηγήσεων
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Πάχος: | 37mm |
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
Μετα ζευκτόν αργιλίου στόχου ζευκτόντων οθόνης προβολής λαμπτήρας ανακλαστήρων 0.5m - 4m κρεμώντας
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm |
| Χρήση: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Πιό πρόσφατος καλύτερος φραγμός μανικιών ποιοτικών μπουλονιών του συστήματος πύργων σκηνικών ζευκτόντων φωτισμού
| Υλικό: | 6082-T6 κράμα αργιλίου |
|---|---|
| Πάχος: | 3 χιλιοστά |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ηλεκτρικά τοπ εξαρτήματα ζευκτόντων τμημάτων για το φωτισμό του πύργου ανελκυστήρων
| εφαρμογή: | Κρεμώντας οδηγήσεων, ομιλητής, φωτισμός |
|---|---|
| Μέγεθος: | 50 mm |
| Υλικό: | αργίλιο 6082 T6 |
Μπλε και άσπρη ιατρική σκηνή 5*6m της Οξφόρδης 24 τετραγωνικά??????????? γαλβανισμένων μέτρα σωλήνων χάλυβα
| Υλικό Πολωνού: | ??????????? γαλβανισμένοι σωλήνες χάλυβα |
|---|---|
| Feture: | 100% δωμάτιο χρήσης |
| Ύφασμα: | Οξφόρδη |
Τα προσαρμοσμένα συστήματα πύργων ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων μεγέθους διακοσμούν το φωτισμό
| Πρότυπο: | Σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
6082 T6 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου τριγώνων αργιλίου για το σύστημα δεσίματος στεγών
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Μορφωματικό στάδιο γεγονότος σκηνικών πλατφορμών αργιλίου ζευκτόντων απόδοσης
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SYL002 |
|---|---|
| Υλικό του πλαισίου: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Υλικό της επιτροπής: | αντιολισθητικό κοντραπλακέ 18mm |
Το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες 6082 ζευκτόν αργιλίου T6 για το κόμμα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287 |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082/6061-T6 |
| Μέγεθος ζευκτόντων:: | 287*287 χιλ. |
TRB300 ζευκτόν αργιλίου τριγώνων χρώματος για το θεματικό πάρκο 6082 για το υλικό 1M μήκος σωλήνων
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |


