Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο πτυσσόμενο τετραγωνικό αλουμίνιο που διπλώνει το ζευκτόν για το γεγονός συναυλίας
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
SQB300 τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων αργιλίου μπουλονιών βιδών για το πρόγραμμα
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ελαφρύ ζευκτόν 6082 σκηνών συναυλίας τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ανακυκλώστε το ελαφρύ ζευκτόν αλουμινίου για τα γεγονότα προώθησης εκθέσεων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
T6 μετα σύστημα ζευκτόντων στόχου αλουμινίου για την έκθεση συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
Βαρέων καθηκόντων μπουλονιών ζευκτόν 42x2mm τύπων Trianglar ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4060 |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ζευκτόν φωτισμού αλουμινίου κύκλων υπαίθρια 0.5m - 4m ανά ζευκτόντα μετάλλων λαμπτήρων
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, πράσινος ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Σχήμα: | Χρηματοκιβώτιο |
Μεγάλο γεγονός 4m αλουμίνιο που διπλώνει το μετακινούμενο σύστημα πύργων ζευκτόντων ζευκτόντων
| Τύπος: | Βαρύ ζευκτόν |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*4mm |
| Μέγεθος του ζευκτόντος: | 14m, 520 X 950 χιλ. |
Βαρύ ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων αλουμινίου με την τέλεια συγκόλληση για τα εσωτερικά γεγονότα
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα ή βίδα |
| Σχήμα: | Πλατεία |
Συναυλία 6082 - ζευκτόντα στεγών αλουμινίου T6 για το υπαίθριο μέγεθος συνήθειας σκηνών γεγονότος
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Κορυφή: | Με τη στέγη με τη σκηνή |


