Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
6082 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου T6 0.9ft - 3.3ft για το υπαίθριο κόμμα εορτασμού
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |
προσαρμοσμένο σύστημα σκηνικό υπόβαθρο δεσίματος αργιλίου έκθεσης έκτασης 12m
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Η επίδειξη τοποθετεί σε ράφι το ζευκτόν σκηνικών στεγών για την υπαίθρια αλεξίπυρη μη σκουριά γεγονότων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Ασημένιο T6 σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων σκηνικών στεγών ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό
| Προϊόν: | SQB400 ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| υλικό σωλήνων: | 6061-T6 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Αλουμίνιο στάσεων φωτισμού Goalpost συνήθειας 6M που δένει 400x400 χιλ. με το χειρωνακτικό ανελκυστήρα
| Πλεονέκτημα: | Απλός, γρήγορα |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 αργίλιο |
| Δένω: | Τετραγωνικό ζευκτόν, ζευκτόν τριγώνων, που διπλώνει το ζευκτόν |
Τα εξαρτήματα ζευκτόντων αλουμινίου απλά γρήγορα ασφαλώς προκαλούν το σφιγκτήρα γάντζων
| Διαμορφώστε το αριθ.: | ST255 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Βίδα: | ανοξείδωτο 12*40mm |
Διάμετρος 42mm σωλήνων υλικών σκαλωσιάς σκηνικών ζευκτόντων στρώματος υποβάθρου συνήθειας
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν στρώματος |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 48.3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Ζευκτόντα στεγών αλουμινίου θόλων ζευκτόντων υλικού κατασκευής σκεπής πυραμίδων με τα δευτερεύοντα φτερά
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | TUV,ISO9001 |
| Ζευκτόν ακτίνων: | 450x450mm |
6082 η θέση στόχου αλουμινίου T6 οδήγησε το σύστημα TUV ζευκτόντων στάσεων υφασμάτων οθόνης/υποβάθρου
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| εφαρμογή: | Γάμος, έκθεση, επιχείρηση, τελετή |
Εξατομικεύσιμος αντιολισθητικός ζευκτόντων σκηνικών στεγών συνελεύσεων κοντραπλακέ πλαισίων αλουμινίου
| Διάσταση (L*W*H): | όλο το μέγεθος μπορεί να προσαρμοστεί |
|---|---|
| Χρήση: | Γεγονός, έκθεση γαμήλιας διαφήμισης |
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |


