Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Προσαρμοσμένες γωνίες 2 τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές τετραγωνική γωνία τρόπων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Προσαρμοσμένος 6082 T6 τετραγωνικές γωνίες 2 τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική γωνία τρόπων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Προσαρμοσμένες γωνίες τμημάτων ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικές τετραγωνική γωνία 2/3/4/6 τρόπος
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| γωνία: | Προσαρμοσμένη |
| Μήκος: | 0.5M |
Προσαρμοσμένο μεγέθους σκηνικών στεγών ζευκτόν βιδών υλικού κατασκευής σκεπής θόλων προώθησης γεγονότος ζευκτόντων υπαίθριο
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
SQS387 εσωτερικό και υπαίθριο τετράγωνο δεσίματος αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων γεγονότων
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων πρόσφατα 390mm για τα εσωτερικά ή υπαίθρια γεγονότα
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Ανθεκτικό σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων βυσμάτων αργιλίου έκταση 12m - 30m για τις εσωτερικές δραστηριότητες
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |
Εσωτερικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου συναυλίας ελαφρύ ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων 387 χιλ.
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Νέος - το γεννημένο αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου SQS 6076 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 400x400mm για την επίδειξη διακοσμήσεων/έκθεσης υποβάθρου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


