Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Μετα αργίλιο ζευκτόντων στόχου/σφαιρική θέση στόχου ζευκτόντων υπαίθρια για τους ομιλητές φω'των
| Πλεονέκτημα: | Απλός, γρήγορα |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 αργίλιο |
| Δένω: | Τετραγωνικό ζευκτόν, ζευκτόν τριγώνων, που διπλώνει το ζευκτόν |
Επικεφαλής διάμετρος Ø 50mm βάσεων χάλυβα βυσμάτων βιδών ζευκτόντων αργιλίου έκθεσης
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Σκοπός: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Το DJ που δένει τη στάση φωτισμού Goalpost που κρεμά τη ζωηρόχρωμη ταινία υφασμάτων υποβάθρου παρουσιάζει 6082-T6
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Σκοπός: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Περιστρεφόμενος γύρω από το ζευκτόν 11.5M το τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου για τη διευθετήσιμη ταχύτητα τσίρκων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 500 X 500mm |
| Μήκος: | 3M ανά ζευκτόν |
52x76 υπαίθρια Φ60×6 χιλ. ζευκτόντων βυσμάτων βαρέων καθηκόντων ανθεκτική σκληρότητα αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Μικρός όγκος ζευκτόντων 20x14x8 χιλ. σκηνικών βυσμάτων δεσίματος αργιλίου συνήθειας
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Ιστορία εργοστασίων: | Πάνω από 15 έτη επαγγελματικής κατασκευής |
Η ασημένια υπαίθρια έκθεση αυτόματη παρουσιάζει δίπλωμα του ζευκτόντος 50 * υλικό αλουμινίου 4mm
| εφαρμογή: | Εξωτερική |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
| Γεγονότα: | Η έκθεση, αυτόματη παρουσιάζει |
Επαγγελματικό σκηνικό δέσιμο συστημάτων ζευκτόντων κιβωτίων για το εσωτερικό γεγονός 500mm - 4000mm
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Βαρύ σύστημα 3mm διάμετρος Ø 50mm ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου πάχους για το υπαίθριο γεγονός
| μοντέλο: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος |
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
Κινούμενη ελαφριά στρογγυλή αργιλίου τετραγωνική κιβωτίων σύνδεση συγκόλλησης ζευκτόντων ασημένια μαύρη
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| μοντέλο: | Τετράγωνο αργιλίου/ζευκτόν κιβωτίων |
| Χρώμα του ζευκτόντος: | Φυσικός ασημένιος, μαύρος, κόκκινος ή προσαρμοσμένος |


