Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
TUV τετραγωνικός σωλήνας στηριγμάτων στάσεων 20×2 χιλ. φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Ο Μαύρος ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού μπουλονιών διάμετρος Ø 50mm 520kg 12m - 36m - ανώτατη φόρτωση 800kg
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Πάχος: | 60*5mm, 50*3mm |
Εύκολα εγκατάστασης ζευκτόντα κιβωτίων αργιλίου γαμήλιων γεγονότων μίνι για την έκθεση
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Ζευκτόν φωτισμού του DJ ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού χρώματος για το πάρκο λεσχών
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
6082-T6 τετραγωνικό τριγώνων ακτίνων κυκλικό φωτισμού ζευκτόντων ζευκτόν στάσεων του DJ ελαφρύ
| Πάχος: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| μάρκα: | LEDIKA |
Ζευκτόν φωτισμού του DJ τριγώνων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου φωτισμού χρώματος για το πάρκο λεσχών
| Έκταση: | 1236m (προσαρμοσμένος) |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα/δίπλωμα |
Τετραγωνικό τριγώνων ζευκτόν στάσεων του DJ έκθεσης ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου ακτίνων κυκλικό
| Πάχος: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
| μάρκα: | LEDIKA |
Προσαρμοσμένο ζευκτόν ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για το ενοίκιο και την πώληση
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
290 X 290 χιλ. σκηνικό ζευκτόν αργιλίου βυσμάτων κυκλικό για το εσωτερικό/υπαίθριο γεγονός
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290 X290 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Ελαφρύ φορητό σύστημα φωτισμού σκηνής DJ
| Σχήμα αριθ.: | SQSB450 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |


