Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ trussing aluminium ] αγώνας 461 προϊόντα.
Ζευκτόν τριγώνων βυσμάτων αργιλίου τριγώνων ακτίνα καθήκοντος 1.6ft - 13ft ελαφριά
| Κοινός: | Βύσμα |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Σχήμα: | τρίγωνο |
Το αυτοκίνητο γυμνασίων παρουσιάζει μπουλόνι ζευκτόντων κιβωτίων αργιλίου μπουλονιών για τη διακόσμηση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα/μπουλόνι |
| χαρακτηριστικό: | χωρίς στέγη |
Υπαίθριο τετραγωνικό ζευκτόν 400mm αργιλίου αγκίδων στούντιο συναυλιών αλουμίνιο ζευκτόντων μπουλονιών
| Connector: | μπουλόνι/βίδα |
|---|---|
| συσκευασία: | τσάντα χαρτοκιβωτίων/φυσαλίδων |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Ανθεκτικό μίνι ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου εσωτερικό/όγκος ζευκτόντων σκηνικών τετραγωνικός μπουλονιών μικρός
| Μεταφορά: | Ευκολία |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Εργοστάσιο: | OEM |
ISO 9001 ζευκτόν 6 βυσμάτων αργιλίου συστήματα σκηνικών ζευκτόντων γωνιών κιβωτίων τρόπων 290 * 290
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα |
| Ύψος: | 300mm |
Το ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου φραγμών νύχτας/η κυκλική ενέργεια ζευκτόντων φωτισμού σώζει
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Σωλήνας στηριγμάτων: | 25*3mm |
Περιστρεφόμενο λευκό κύκλων ζευκτόντων σκηνικού φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μαύρο
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Σωλήνας στηριγμάτων: | 25*3mm |
Εσωτερική ανώτατη έκταση ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου εφαρμοσμένης μηχανικής γεγονότων στερεά 18 χιλ.
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα |
| Μήκος: | 0.54m |
Η περιστρεφόμενη αργιλίου βυσμάτων ενέργεια φωτισμού ζευκτόντων κυκλική σώζει για το φραγμό
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50x3mm |
| Σωλήνας στηριγμάτων: | 25*3mm |
Υπαίθριο κινητό ζευκτόν στεγών αργιλίου συναυλίας
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |


