Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Μικρό σκηνικού γεγονότος φωτισμού βυσμάτων ζευκτόντων ζευκτόν πλαισίων αργιλίου διαστημικό
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
12m - ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου έκτασης 30m για τη ζώνη του DJ γεγονότων
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, που προσαρμόζεται |
| Εφαρμογή: | συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, κ.λπ. |
Το αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| Πρότυπο: | SQS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Επαγγελματικός πολυ λειτουργίας αργιλίου τετραγωνικός χάλυβας 400mm μετάλλων στάσεων ζευκτόντων ελαφρύς
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Φορητός εξοπλισμός ζευκτόντων φωτισμού αργιλίου T6 για το γεγονός
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Το ζευκτόν φωτισμού αργιλίου συναυλίας cOem συγκεντρώνει γρήγορα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Γαλβανισμένη επίδειξη 4000mm πλαισίων στάσεων ζευκτόντων στεγών αργιλίου μήκος
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Ανθεκτική αντίσταση διάβρωσης 6082 αργιλίου βυσμάτων σκηνικού φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων υψηλή
| μοντέλο: | SQS4560 ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ντυμένο μαύρο τετραγωνικό ζευκτόν 300mm X 300mm αργιλίου βυσμάτων χρώματος πολυ λειτουργία
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 300 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου επίδειξης γεγονότος
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |


