Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Ο εξοπλισμός 520mm*760mm διπλώνοντας ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου για το φωτισμό παρουσιάζει
| μοντέλο: | Δίπλωμα του ζευκτόντος |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Το ελαφρύ σύστημα 30 ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνικό/ζευκτόντων συναυλίας * 2mm ενισχύει το σωλήνα
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Μεγάλα 290mm 6068 - T6 αργιλίου τετραγωνική ικανότητα βάρους φόρτωσης ζευκτόντων βαρέων καθηκόντων
| πρότυπο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Υπαίθριο ζευκτόν φωτισμού σκηνών αργιλίου 290mm για τη συναυλία
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Εξαρτήματα: | ζευκτόν βυσμάτων 290*290mm Φραγμός μανικιών Τοπ τμήμα εύκαμπτες ενώσεις ζυγοστάτης μεγάλη βάση |
Συναυλία 290mm ζευκτόν στεγών αλουμινίου για την υπαίθρια σκηνή γεγονότος
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Εξαρτήματα: | ζευκτόν βυσμάτων 290*290mm Φραγμός μανικιών Τοπ τμήμα εύκαμπτες ενώσεις ζυγοστάτης μεγάλη βάση |
Άριστη 400mm ελαφριά σειράς μαύρη βίδα ζευκτόντων αργιλίου τετραγωνική για τη εμπορική έκθεση
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Καλύτερα κινητά μπουλόνι ζευκτόντων αργιλίου 400mm τετραγωνικά τετράγωά/ζευκτόν βιδών
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ασφάλεια 6082 ODM ζευκτόν τριγώνων αργιλίου για το ζευκτόν φωτισμού
| Πρότυπο: | Ζευκτόν τριγώνων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Κινητό ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου 290mm για το υπαίθριο γεγονός
| Όνομα προϊόντων: | Ζευκτόν σκηνικών στεγών αργιλίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή cOem |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Ανθεκτικές ζευκτόν/στέγη κραμάτων αργιλίου
| μοντέλο: | Ζευκτόν τριγώνων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |


