Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
Ζευκτόν μπουλονιών πιάτων αργιλίου 305 με τη βάση 3m υψηλή στάση ζευκτόντων για την ένωση των οδηγήσεων
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Καλύτερο αργίλιο 50MM τριγωνικό ζευκτόν ελαφρύ TVU στεγών βυσμάτων επικυρωμένο
| μοντέλο: | SQT290 ζευκτόν μπουλονιών και βυσμάτων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Σκουριά ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων πλαισίων γαμήλιας έκθεσης μη
| Χρώμα: | Ασήμι ή ο Μαύρος και cOem |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
| Μέγεθος: | 290*290mm, 300*300mm, 400*400mm, κ.λπ., |
Βαριά φόρτωση 290mm ασφάλειας ζευκτόντων φωτισμού βυσμάτων έκθεσης αργιλίου τετραγωνική
| μοντέλο: | Ζευκτόν βυσμάτων SQS |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Η κορυφαία ποιότητα καυτή πωλεί το υπαίθριο ζευκτόν σκηνικού αργιλίου γεγονότος για το στενό διάδρομο παρουσιάζει
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων φωτισμού κιβωτίων θαλάμων για τη εμπορική έκθεση εκθεμάτων και επίδειξης
| μοντέλο: | Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 400x400mm για την επίδειξη διακοσμήσεων/έκθεσης υποβάθρου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων αλουμινίου 290*290MM για τις σκηνικές δραστηριότητες
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, απόδοση, ζώνη του DJ, διαφήμιση εορτασμός επετείου Τελετή έναρξης Γάμος κ.λπ. |
Επαγγελματίας 290mm μετα ζευκτόν δύο στόχου αργιλίου 6061-T6 θέσεις απλές και φωτεινές
| μοντέλο: | Ανώτερο ζευκτόν |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Ανθεκτικό σύστημα ζευκτόντων κιβωτίων βυσμάτων αργιλίου έκταση 12m - 30m για τις εσωτερικές δραστηριότητες
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Μορφή ζευκτόντων: | Πλατεία |


