Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ 290mm aluminum spigot truss ] αγώνας 367 προϊόντα.
29 από το αργίλιο βυσμάτων κιβωτίων ζευκτόντων φωτισμού 29 βυσμάτων
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 290*290mm |
| Μήκος: | 0.5M-4M |
Ελαφρύ τετραγωνικό ζευκτόν σκηνικού αργιλίου X400 400 με την ισχυρή χωρητικότητα φορτίων
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Ανθεκτικό μεγάλο ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου γεγονότος έκταση 12m - 30m για υπαίθριος/εσωτερικός
| Προϊόν: | Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό του ζευκτόντος: | Αλουμίνιο |
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, στενόμακρο, τρίγωνο |
Τετραγωνικό σύστημα ζευκτόντων αργιλίου σκηνικού φωτισμού γεγονότων/ζευκτόντων μπουλονιών στεγών
| μοντέλο: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Δίπλωμα του ζευκτόντος αργιλίου ζευκτόντων για το ζευκτόν συναυλίας
| Υλικό: | 6082 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι Η συνήθεια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χαρτοκιβώτιο με την ταινία |
Διάδρομος εμφάνισης εκθεσιακού περιπτέρου Εμφάνιση συστήματος εμπορικών εκθέσεων σε σχήμα κύρτωσης
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Προσαρμοσμένος 360 βαθμό που περιστρέφεται το κυκλικό ζευκτόν για το γεγονός/τη συναυλία
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 4560 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
πιό πρόσφατη άριστη ποιότητα του 2019 νέα - γεννημένο ανθεκτικό τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
| Κώδικας: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| σύνδεση: | αργίλιο που καλύπτεται |
| Λειτουργία: | σύνδεση ζευκτόντων |
Υψηλό καμμμένο μορφή ζευκτόν εκτέλεσης καυτός πώλησης προφορικό επιδείξεων μόδας ειδικός ή του S
| μοντέλο: | Ζευκτόν κύκλων |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Φωτισμός ο μικρά μορφωματικά τρισδιάστατα χάλυβας ή τετραγωνικός τα ζευκτόντα/τα στάδια αργιλίου δένουν τα συστήματα
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |


