Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ circle aluminum square truss ] αγώνας 390 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη διάβρωση αλουμινένιο σπιγγάτο για μακροχρόνια απόδοση στην Ινδία
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Προσαρμόσιμες αλουμινένιες σπιγόνες για εξοπλισμό φωτισμού και ήχου
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |
Cabaret γεγονότων Κόμματος ζευκτόντων στεγών αργιλίου το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Το μαύρο χρώμα 400mm*400mm καλυμμένο τετραγωνικό ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου για το αυτοκίνητο παρουσιάζει
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σύνδεση: | μπουλόνι |
| Χρώμα: | Μαύρος, ασημένιος, κόκκινος, κ.λπ. |
Εύκολος να εγκαταστήσει και να αποσυναρμολογήσει το σύστημα πύργων ζευκτόντων μπουλονιών αργιλίου
| Σχήμα αριθ.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Προσαρμόσιμο μήκος Διαθέσιμο για αλουμινένιο σπιγτόφραγμα OEM προσφέρεται
| Σχήμα αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
Πολυσχιδές αλουμινένιο σπιγγάτο για εκδήλωση και μεταφορά
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Σύστημα αλουμινίου με στερεά συνδέσμους και κωνικές καρφίτσες για εύκολη συναρμολόγηση
| Σχήμα αριθ.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Η έκθεση παρουσιάζει στο αργίλιο τετραγωνικό ζευκτόν 6082 βύσμα/μπουλόνι T6 ο φωτεινός ISO 9001
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μήκος: | 0.5M-4M |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, χρυσός |
Στερεό και ανθεκτικό αλουμινένιο σφουγγάρι για τη μέγιστη ασφάλεια και άνεση
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | Τετράγωνο |


