Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ roof lighting aluminium stage truss ] αγώνας 178 προϊόντα.
Αργιλίου σκηνών στεγών καμμμένο σκηνή σύστημα συναυλίας στεγών κύκλων ζευκτόντων ημι
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Σωληνοειδής στέγη 500mm X 600mm ζευκτόντων φωτισμού ήπιου χάλυβα σωλήνων δοκών τριγώνων επίπεδη
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Ανακυκλώστε το ελαφρύ ζευκτόν αλουμινίου για τα γεγονότα προώθησης εκθέσεων
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6061 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Δομικό διαστημικό καμμμένο πλαίσιο ζευκτόν σκηνικών στεγών για το σκηνικό ελαφρύ γεγονός
| μοντέλο: | ζευκτόν σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 |
| Χρήση: | ζευκτόν φωτισμού για τη διακόσμηση |
Μεταφορτωτό σύστημα αλουμινίου με σύνδεση πρίζας για DJ Stage performance
| Αριθμός μοντέλου.: | SQS287 |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Αργίλιο βυσμάτων που δένει το ζευκτόν 6 γεγονότος Corcert γωνία τρόπων - μικρό 287x287 χιλ.
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Καυτό δράκων σκηνικής κρεμώντας οθόνης μπουλονιών κράμα αλουμινίου ζευκτόντων στόχου μετα 6082
| όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Κρεμώντας οθόνης μέσο ζευκτόν μπουλονιών δράκων αλουμινίου ζευκτόντων στόχου μετα
| όνομα προϊόντων: | Σφαιρικό μετα ζευκτόν Μετα ζευκτόν στόχου Ζευκτόν εμβλημάτων Ανώτερο ζευκτόν Ζευκτόν επίδειξης οδη |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος ή ως απαιτήσεις σας |
Τα προσαρμοσμένα συστήματα πύργων ζευκτόντων σκηνικών στεγών βυσμάτων μεγέθους διακοσμούν το φωτισμό
| Πρότυπο: | Σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
T6 μετα σύστημα ζευκτόντων στόχου αλουμινίου για την έκθεση συναυλίας
| Ονομασία προϊόντος: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Banner Truss; Ζωωτικό Gentry ;Ζεστό οθόνης LED ; |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου 6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασημί, μαύρο ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |


