Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ roof lighting aluminium stage truss ] αγώνας 178 προϊόντα.
τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου 400x400mm για την επίδειξη διακοσμήσεων/έκθεσης υποβάθρου
| Προϊόν: | Ζευκτόν μπουλονιών αργιλίου SQB 400 |
|---|---|
| Υλικό σωλήνων: | 6082 |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
TUV τετραγωνικός σωλήνας στηριγμάτων στάσεων 20×2 χιλ. φωτισμού ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
387x387 ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου χιλ. σύστημα δεσίματος στεγών μήκους 0.5m - 4m
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Εσωτερικό υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm γεγονότων ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν βυσμάτων
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
6082 T6 αλουμινίου ζευκτόντων τετραγωνικό ελαφρύ ζευκτόν στεγών δραστηριοτήτων σειράς υπαίθριο
| εφαρμογή: | θάλαμος, έκθεση, συναυλία, σκηνή |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Χρώμα: | ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
Εσωτερικό και υπαίθριο ελαφρύ ζευκτόν 387mm του DJ εκθεμάτων γεγονότων ασημένιο τετράγωνο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
6082-T6 το αλουμίνιο δένει τα ασημένια εσωτερικά/υπαίθρια γεγονότα 387mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
ζευκτόν 50*3mm κύριος σωλήνας 16m έκταση ISO9001 βυσμάτων αργιλίου 287mm
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρο |
| Έκταση: | 16M |
Βαρύ ζευκτόν μπουλονιών βυσμάτων αλουμινίου με την τέλεια συγκόλληση για τα εσωτερικά γεγονότα
| Σειρά: | Βαριά σειρά |
|---|---|
| Σύνδεση: | Βύσμα ή βίδα |
| Σχήμα: | Πλατεία |
Φορητή σκηνική πλατφόρμα αργιλίου αποδοτικότητα ύψους 0,2 - 0.8m που διπλώνει το στάδιο
| Υλικό πλαισίων: | Αργίλιο 6082 T6 |
|---|---|
| Σύνδεση: | roue |
| Υλικό κοντραπλακέ: | Απόδειξη πυρκαγιάς και αντιολισθητικό επαγγελματικό σκηνικό κοντραπλακέ |


