Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ roof lighting aluminium stage truss ] αγώνας 178 προϊόντα.
ζευκτόν 12m βυσμάτων αργιλίου 300mm προσαρμοσμένο έκταση σκηνικό υπόβαθρο
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
|---|---|
| Μέγεθος του σωλήνα: | 50*3mm |
| Μέγεθος του συστήματος ζευκτόντων: | Προσαρμοσμένη |
Στέγη 6082 T6 τρίγωνο αργιλίου που διπλώνει το ζευκτόν για την υπαίθρια ασφάλεια 21.1kg γεγονότων
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | Μπουλόνι/βύσμα |
Το αλεξίπυρο ζευκτόν του DJ βυσμάτων αργιλίου σωλήνων για τη στάση έκθεσης χτίζει
| Πρότυπο: | SQS |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
Άριστο ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου 6082 T6 ασημένιο για τις υπαίθριες/εσωτερικές δραστηριότητες
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
SQS387 εσωτερικό και υπαίθριο τετράγωνο δεσίματος αργιλίου ζευκτόντων εκθεμάτων γεγονότων
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινος |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζευκτόν βυσμάτων |
| Έκταση: | 16 mm |
Ζευκτόν αργιλίου σκηνών PVC πλαισίων στεγών δομών
| μοντέλο: | σκηνή |
|---|---|
| Υπηρεσία: | 24 ώρες |
| Χρώμα: | Ασήμι ή cOem |
Large Project Aluminum Roof Truss System Heavy Duty 520 X 760mm
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Ονομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |
Συνήθεια 6082 ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Ζευκτόντα στεγών αλουμινίου θόλων ζευκτόντων υλικού κατασκευής σκεπής πυραμίδων με τα δευτερεύοντα φτερά
| μοντέλο: | Ζευκτόν αργιλίου σκηνικών στεγών |
|---|---|
| Πιστοποίηση: | TUV,ISO9001 |
| Ζευκτόν ακτίνων: | 450x450mm |
6082 ανακυκλώσιμο ζευκτόν 12m σκηνικών στεγών ανώτατη έκταση για τα υπαίθρια γεγονότα
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Όνομα: | Ζευκτόν αργιλίου, ζευκτόν στεγών σκηνών μουσικής |
| Χρήση: | Για την κατασκευή εμπορικών εκθέσεων, συναρμολόγηση καταστημάτων και σκηνή συναυλίας |


