Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ roof lighting aluminium stage truss ] αγώνας 178 προϊόντα.
Το ζευκτόν φωτισμού αργιλίου συναυλίας cOem συγκεντρώνει γρήγορα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
διάμετρος 6082 1m καυτό σύστημα πύργων ζευκτόντων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Διπλώνοντας το βαρέων καθηκόντων διπλώνοντας βύσμα 19.8 X 39.4 ζευκτόντων ζευκτόντων κιβωτίων
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | Τετράγωνο, τρίγωνο |
| Ειδικότητα: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής και ύφασμα υποβάθρου |
Ζευκτόν κιβωτίων βυσμάτων αργιλίου λεσχών συνήθειας για τον εσωτερικό φωτισμό
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
6082 T6 τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου τριγώνων αργιλίου για το σύστημα δεσίματος στεγών
| Σύνδεση:: | αργίλιο που καλύπτεται |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Τύπος: | μπουλόνι |
Ζευκτόντα αργιλίου τριγώνων υπερβολικά ελαφριά για το σύστημα δεσίματος στεγών
| Βάρος: | Υπερβολικά ελαφρύς |
|---|---|
| Σύνδεση: | μπουλόνι |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300mm*300mm |
TUV τετραγωνικό σύστημα δεσίματος στεγών TrussTriangle αργιλίου 500mm - 4000mm
| μέγεθος σωλήνων: | 50*3mm |
|---|---|
| Βάρος: | 6kg ανά μετρητή |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Δημιουργικό αλφάβητου επιστολών τετραγωνικό προσαρμοσμένο ζευκτόν χρώμα αργιλίου μορφής μορφής ανώμαλο
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |
Cabaret γαμήλιων γεγονότων κόμματος ζευκτόντων αργιλίου ανώμαλος κύκλος αστεριών που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Τετραγωνικό προσαρμοσμένο ζευκτόν χρώμα αργιλίου μορφής επιστολών ανώμαλο για τα γεγονότα
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | Σύμφωνα με το αίτημά σας |
| Σχήμα: | Αστέρι, μορφή καρδιών, ανώμαλη μορφή (που προσαρμόζεται) |


