Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Πτυσσόμενο ζευκτόν 520x950 χιλ. τριγώνων αργιλίου βυσμάτων μεσαίας ισχύος
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μορφή ζευκτόντων: | τρίγωνο |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x950mm |
Αυτοκινήτων ασήμι ζευκτόντων εκθέσεων διπλώνοντας γρήγορα ανώτατη έκταση TUV 20m - 36m
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, ή προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 520x470mm, 520x950mm, 600x1200mm |
Αλουμινίου στόχου θέσεων ζευκτόντων των οδηγήσεων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Αλουμινίου στόχου των μετα οδηγήσεων ζευκτόντων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Cabaret γεγονότος γεγονότων κόμματος ζευκτόντων στεγών αργιλίου το εσωτερικό υπαίθριο αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
ζευκτόν βυσμάτων κραμάτων αργιλίου μήκους 3m με το φωτισμό ελαφρύ
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
διάμετρος 6082 1m καυτό σύστημα πύργων ζευκτόντων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
6061 σύστημα 1m ζευκτόντων έκθεσης στεγών αργιλίου διάμετρος
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Συνήθεια 6082 ελαφρύ ζευκτόν φωτισμού συστημάτων ζευκτόντων στεγών αργιλίου
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Οργανώνοντας τετραγωνική δεμένη διευθετήσιμη σκηνική 1100Kg ανώτατη φόρτωση αργιλίου στεγών
| Πωλήσεις: | Χονδρική πώληση |
|---|---|
| Η εταιρεία: | Εργοστάσιο OEM |
| Υλικό: | 6082 αργίλιο |


