Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Αλουμινίου Spigot κύκλος δοχείο ελαφρύ και ισχυρό για το γεγονός
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ελαφρύ Δυνατό Εύκολο στην Εγκατάσταση Κλαμπ Φωτισμού Τραπέζι ανύψωσης
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Αλουμινίου Spigot κύκλος Truss φωτισμού Truss Club Truss ανελκυστήρα
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ανθεκτικό περιστρεφόμενο και ανυψωτικό αλουμινένιο δοχείο φωτισμού για σκηνές και παραστάσεις
| Σχήμα αριθ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6061-T6/6082-T6 |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ανθεκτικό μίνι ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου εσωτερικό/όγκος ζευκτόντων σκηνικών τετραγωνικός μπουλονιών μικρός
| Μεταφορά: | Ευκολία |
|---|---|
| Υλικό: | Αργίλιο 6082 |
| Εργοστάσιο: | OEM |
Το Κόμμα αμπαρώνει το κυκλικό αργίλιο ζευκτόντων για τη συναυλία/Cabaret το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Αργίλιο βυσμάτων στάσεις 48.3mm ενός ομιλητών ζευκτόντων στρώματος ζευκτόντων του DJ φωτισμού σωλήνας χάλυβα
| αλουμίνιο στηριγμάτων: | 6082-T6 αργίλιο |
|---|---|
| ζευκτόν στρώματος: | σωλήνας χάλυβα 48.3mm |
| Χρήση: | Η φωνητική συναυλία, εορτασμός, παρουσιάζει, σύγχρονο fancywork |
Διευθετήσιμη διαβρωτική διάμετρος 50mm ζευκτόντων ομιλητών μπουλονιών απλή ζευκτόν απόδοσης
| Συνδέστε το μπουλόνι: | M16*45mm μπουλόνι |
|---|---|
| Χρήση: | Η φωνητική συναυλία, εορτασμός, παρουσιάζει, σύγχρονο fancywork |
| Μήκος: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Cabaret γεγονότων Κόμματος ζευκτόντων στεγών αργιλίου το αστέρι διαμόρφωσε πέντε γωνίες
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |
Cabaret γαμήλιων γεγονότων κόμματος ζευκτόντων αργιλίου ανώμαλος κύκλος αστεριών που διαμορφώνεται
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 300 X300 χιλ. |
| Κυκλικό μήκος: | 4 - 12 μέτρα |


