Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
TUV τετραγωνικό σύστημα δεσίματος στεγών τριγώνων ζευκτόντων αργιλίου 500mm - 4000mm
| Χρώμα: | Μαύρο, αργυροειδές ή αίτημα πελατών |
|---|---|
| Υλικό: | Κράμα αργιλίου 6082-T6/6061-T6 |
| Εφαρμογή: | Συναυλία, έκθεση, γεγονότα, γάμος, κ.λπ. |
Φορητός φωτισμός ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου για το υπαίθριο ασημένιο χρώμα γεγονότος
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
μετακινούμενο σύστημα πύργων ζευκτόντων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μήκους 100mm
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SQS290 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Χρώμα: | Ασήμι, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο σύστημα πύργων ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου μεγέθους για τη βιομηχανία
| Αριθμός Μοντέλου.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Μήκος: | 1m/2m/3m/4m |
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm/50*2mm |
Πάχος οθόνης 6x8 μ 3mm των υπαίθριων διαφήμισης αργιλίου στόχου μετα οδηγήσεων ζευκτόντων
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος του κύριου σωλήνα: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Οδηγήσεων οθόνης μικρή μέση στάση φωτισμού Goalpost ζευκτόντων στόχου μετα
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
T6 η στέγη ζευκτόντων κραμάτων αλουμινίου διακοσμεί το ζευκτόν κιβωτίων φωτισμού για υπαίθριο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Βαρέων καθηκόντων διακοσμήστε το ζευκτόν κιβωτίων στεγών αργιλίου ζευκτόντων φωτισμού στούντιο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| Μορφή: | Κύκλος |
Υπαίθριο σύστημα σκηνικών στεγών δομών ζευκτόντων βυσμάτων αργιλίου για τη δραστηριότητα
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| μορφή: | Κύκλος |
Ο κύκλος 6082 ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου για παρουσιάζει σκηνή γεγονότος συναυλίας
| Διαμορφώστε το αριθ.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Υλικό: | 6082-T6/6061-T6 |
| μορφή: | Κύκλος |


