Όλα τα Προϊόντα
-
Τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου
-
ζευκτόν βυσμάτων αργιλίου
-
ζευκτόν στρώματος
-
Δίπλωμα του ζευκτόντος
-
Σκηνική πλατφόρμα αργιλίου
-
Περιστροφή και ανύψωση
-
Εμπόδιο ελέγχου πλήθους
-
Σύστημα πύργων ζευκτόντων
-
Εξαρτήματα ζευκτόντων
-
ζευκτόν ομιλητών
-
μετα ζευκτόν στόχου
-
ζευκτόν σκηνικών στεγών
-
Ζευκτόν κιβωτίων αργιλίου
-
Πύργος υλικών σκαλωσιάς αργιλίου
-
Σκηνή δομών αργιλίου
-
Ian Morrisonχαρά στην εκμάθηση για το άριστο οργανώνοντας υλικό Ledika. -
AtmajyotiΚαλή ποιότητα με την καλή υπηρεσία, τόσο συμπαθητική! -
NailaΤο ζευκτόν είναι πολύ κατάλληλο να εγκαταστήσει και να αφαιρέσει.
λέξεις-κλειδιά [ truss square ] αγώνας 908 προϊόντα.
Σφαιρικό βυσμάτων διεθνές αργίλιο 6082 δεσίματος ζευκτόντων τοξοειδές
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σχήμα: | Τοξοειδής |
| Χρώμα: | Ασήμι, κόκκινο, ο Μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
Τετραγωνικό ασημένιο αργίλιο συστημάτων σκηνικών ελαφρύ ζευκτόντων/ζευκτόντων φωτισμού για την υπαίθρια έκταση 18m
| Λογότυπο: | LEDIKA |
|---|---|
| συσκευασία: | Χαρτοκιβώτιο πλαίσιο |
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
Οδηγήσεων οθόνης στόχου μετα ζευκτόντων στάση φωτισμού στόχου μετα για το τραγουδώντας στάδιο φραγμών σαλονιών
| Υλικό ζευκτόντων: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Κύριος σωλήνας: | 50*3mm |
| Λειτουργία: | Κρεμώντας οθόνη των οδηγήσεων, ομιλητής arrey γραμμών και ύφασμα υποβάθρου |
Ο κυκλικός ελαφρύς πρόσφατα περιστρεφόμενος ανοιχτός Μαύρος ζευκτόντων αλουμινίου τετραγωνικός για τη λέσχη
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, κόκκινο, κίτρινο |
| Σχήμα: | κύκλος |
Ασημένιο τετραγωνικό ζευκτόν αργιλίου μπουλονιών ή βιδών 3 μέτρο για τα κόμματα εορτασμού
| Connector: | βίδα μπουλονιών |
|---|---|
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300x 300 χιλ. |
Μετακινούμενο αργιλίου σκηνικών πλατφορμών σύστημα σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων τετραγωνικό
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SYL002 |
|---|---|
| Υλικό του πλαισίου: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Υλικό της επιτροπής: | αντιολισθητικό κοντραπλακέ 18mm |
τετραγωνικό σύστημα σκηνικών ζευκτόντων κραμάτων σκηνικών πλατφορμών αργιλίου ύψους 1.4m
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SYL002 |
|---|---|
| Υλικό του πλαισίου: | Αργίλιο 6061-T6 |
| Υλικό της επιτροπής: | αντιολισθητικό κοντραπλακέ 18mm |
Σφαιρικό σκηνικό αργίλιο ζευκτόντων που δένει την αδιάβροχη στέγη που πλαισιώνει Rosh τοξοειδές
| Υλικό: | Διεθνές αργίλιο 6082 |
|---|---|
| Σχήμα: | Τοξοειδής |
| Χρώμα: | Ασήμι, κόκκινο, ο Μαύρος, ή προσαρμοσμένος |
3 μετα στάση 20m μέρη ζευκτόντων στόχου αργιλίου/ζευκτόντων ομιλητών σειράς γραμμών μεγαλύτερη έκταση
| Υλικό: | Αργίλιο 6082-T6 |
|---|---|
| Μέγεθος ζευκτόντων: | 400x400mm, 387mmx387mm, 287x287mm |
| Κύριος σωλήνας ζευκτόντων: | Διάμετρος 50mm, πάχος 3mm |
Ο ελαφρύς περιστρεφόμενος κύκλος διαμόρφωσε τα ζευκτόντα αργιλίου για το γεγονός/τη λέσχη/μεγάλος παρουσιάζει
| Υλικό: | 6082 T6 αργίλιο |
|---|---|
| Τμήμα ζευκτόντων: | 300*300 |
| Σχήμα: | κύκλος |


